A A A Powiększ tekst
Mapa strony
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wysokiem Mazowieckiem

Informacja o Lokalnym Punkcie Pokrzywdzonym Przestępstwem w Wysokiem Mazowieckiem

Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Wysokiem Mazowieckiem, mieszczący się w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem ul. Mickiewicza 1, informuje o możliwości korzystania z  bezpłatnej pomocy , której udzielamy  osobom  pokrzywdzonym przestępstwem i członków ich rodzin, a także świadków i osób im najbliższych do skorzystania z naszej nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, materialnej, rzeczowej i wolontarystycznej. Pomagamy  osobom, których dotknęły m.in. takie przestępstwa jak: przemoc w rodzinie, niealimentacja, groźby karalne, bójki lub uszkodzenie ciała czy też  pobicie, kradzież, rozbój, oszustwo, uszkodzenie mienia, wypadek komunikacyjny i inne.
 

Każdy, kto zgłosi się do nas z tego rodzaju problemami  może otrzymać  pomoc prawną, psychologiczną i finansową .  W przypadku udzielania pomocy finansowej konieczne jest „ udokumentowanie pokrzywdzenia” w postaci potwierdzenia z policji, prokuratury czy też wyrokiem sądu.                                                                                                                                               

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą  o kierowanie do nas osób,które kwalifikują się do objęcia ich wsparciem naszego Punktu.  Prosimy o przekazywanie pokrzywdzonym numeru telefonu do naszego Punktu: 518 595 676